Про компанію

about-us

Наша компанія була заснована 2012 році. Основні напрямки, якими займається наша компанія є:
  • Кондиціонування – продаж та встановлення побутових, напівпромислових, промислових кондиціонерів, встановлення та монтаж систем кондиціонування;
  • Вентиляція – проектування, встановлення та монтаж систем вентиляції;
  • Опалення житлових та промислових приміщень/будівель;
  • Системи водопостачання та водовідведення;
  • Продаж та встановленя теплових помп;
  • Системи очищення та зволоження повітря;
  • Шумоізоляція – звукоізоляція та віброізоляція;
  • Монтажні роботи – будівельно-монтажні роботи, електромонтажні та оздоблювальні роботи;
  • Проектування інженерних мереж.
Довготривалий термін роботи і зростання компанії обумовлений грамотним інженерно-технічним підходом і перспективною стратегією керівництва компанії.

При виборі загальної концепції проектних рішень співробітники компанії враховують всі побажання Замовника з урахуванням всіх технічних вимог, а також з архітектурно-планувальними можливостями об’єкта. При проектуванні наші співробітники використовують передові технології в області будівництва та енергозбереження, новітні будівельні матеріали, досвід зарубіжних і українських партнерів.

Високий рівень підготовки фахівців дозволяє вирішувати завдання різного рівня і напрямку, від комплексного виконання проектних робіт до безпосереднього виконання на об’єкті систем опалення, вентиляції, кондиціонування, шумоізоляції і т.д. Саме великий досвід і енергійність всього персоналу, його висока професійна підготовка, а також повна технічна оснащеність усіма необхідними інструментами, гарантують Вам якість і терміни виконання робіт.

Комплектація кожного конкретного проекту обладнанням проводиться з урахуванням усіх чинників, які безпосередньо впливають на виконання поставлених завдань. Оптимізація вартості обладнання для конкретного моменту часу та обсягу замовлення, комбінуючи обладнання різних виробників і постачальників, включаючи передових вітчизняних виробників, і враховуючи, при цьому, критерії якості, а також терміни поставки обладнання – все це гарантує вибір найкращого рішення для Вас.

Ми готові працювати з Вашим проектом і специфікацією, по можливості зменшуючи Ваші кап.вкладення, знаходячи найбільш практичні ідеї та оптимізуючи технічні рішення. Реалізувати ці можливості дозволить детальне технічне завдання, розроблене спільно з Вами і, як результат, робочий проект.