Очищення та зволоження повітря

slide_clean_9


Очищення та зволоження повітря

Для здоров’я людям потрібно дихати чистим повітрям. Але повітря забруднене і на вулиці, і вдома. До того ж від рівня вологості в кімнаті залежить ще стан кімнатних рослин, довголіття паркетної підлоги, дерев’яних меблів, музичних інструментів та витворів мистецтва. Тому в квартирі просто необхідно зволожувати і очищати повітря.
Зволожувачі повітря – це спеціальні кліматичні прилади, що дають змогу підтримувати необхідний рівень вологості. Вони призначені для роботи в приміщенні. Зволожувачі можуть працювати цілодобово. У них дуже низьке споживання електрики і рівень шуму. Встановлювати прилади рекомендується біля радіаторів опалення, тому що вплив теплого повітря швидше поширює вологість по приміщенню.

Принцип дії традиційних зволожувачів ґрунтується на звичайному процесі випаровування води. Робота парових зволожувачів повітря ґрунтується на википанні води. Два вбудованих електрода, стикаючись з водою, пропускають між собою струм. Це змушує воду закипати. Зволожувачі з такою технологією дають 100% зволоження повітря. Їх можна використовувати в квіткових магазинах, зимових садах і оранжереях і в звичайній квартирі.

У ультразвукових зволожувачів вода надходить на вібруючу з високою частотою пластину, при цьому вона розщеплюється від сильної вібрації на бризки. Краплі води утворюють хмару. Вентилятор забирає повітря з приміщення і проганяє його через хмару з водяних крапель. Створюється ефект холодної пари.

Кліматичні комплекси ароматизують, зволожують і очищають повітря. Повітря у цих приладах зволожується і проходить триступеневе очищення. Спочатку повітря пропускається через спеціальні фільтри, далі надходить на випарник, з антибактеріальним просоченням. Остання стадія обробки – це вугільний фільтр, який знищує неприємні запахи і тютюновий дим.

Очищувачі повітря – це пристрої, які очищають повітря від шкідливих домішок в приміщеннях. Вони знищують бактерії і віруси. Деякі моделі також іонізують повітря.

В замкнутому приміщенні очищувачі працюють цілодобово. Очищувачі повітря розрізняють за наявністю додаткових функцій, принципу роботи фільтрувальних елементів і по потужності. Механічний фільтр попереднього очищення являє собою звичайну дрібну сітку. Затримують тільки великі пилові частинки, наприклад, шерсть тварин.

Активоване вугілля є основою дезодоруючих або вугільних фільтрів. Фільтр поглинає шкідливі гази і добре справляється із завданням видалення газових домішок і неприємних запахів. Електростатичний рулонний фільтр служить для збору часток пилу, позитивно заряджених. Фотокаталітичний фільтр сприяє розкладанню, потрапивши на нього забруднених частинок, і переробляє їх на вуглекислий газ і воду.