Кондиціонування

split rac_prom cac_prom-1

Чому так важливо дбати про якість повітря? Відповідь проста. Коли нам комфортно, ми завжди перебуваємо в гарному фізичному стані, в позитивному настрої, можна сказати, навіть дихається легше. Таким чином, ми не перевантажуємо наш організм і піклуємося про своє здоров’я. Встановлення кондиціонерів в квартирі нерідко викликає сумніви через острах, що це може нам зашкодити. Часто це пов’язано з думкою, що подібна техніка накопичує в собі хвороботворні бактерії, які потім потрапляють у повітря. Однак ці помилкові судження говорять лише про відсутність повної достовірної інформації у споживачів. І це зовсім не дивно.

Багато замовників, після того як встановлення спліт-системи закінчене, зітхають з полегшенням і забувають, що будь який кондиціонер вимагає догляду і обслуговування. А адже це обов’язкова умова експлуатації такої техніки, недотримання якого як раз і призводить до неприємних наслідків. Отже, як повинен бути організований вибір моделі, встановлення спліт-системи і сервісне обслуговування, щоб завжди тільки ваш кондиціонер створював правильні кліматичні умови. Підбирати модель слід, виходячи з обсягів приміщення, кількості людей, наявності вікон, дверей та додаткової техніки і т. д.

Якщо вам складно самостійно розрахувати необхідну потужність обладнання, зверніться за консультацією в нашу компанію. Якщо в приміщенні будуть знаходитися декілька осіб, слід враховувати вихідні потреби кожного з них і встановлювати усереднений режим роботи. Питання вибору місця для встановлення даної техніки також дуже важливий не тільки для зручності і безпеки користування, але і виходячи з міркувань коректної роботи обладнання. Порадити, як правильно підібрати місце, вам допоможуть в нашій компанії. 

Після того, як змонтований кондиціонер в квартирі, офісі, на підприємстві, Ви можете укласти договір на сервісне обслуговування. Цим ви убезпечите себе від того, що будете дихати брудним повітрям (обслуговування повітряних фільтрів та чистка систем кондіціонера), а також продовжите термін служби даної техніки.


Встановлення та монтаж кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів – це відповідальне завдання, для вирішення якої буде потрібна допомога фахівців високого класу. Наша компанія надає якісні послуги з монтажу систем кондиціювання. Наша компанія укладає договори на постачання кліматичної техніки тільки з надійними перевіреними виробниками.

Тому, коли ви купуєте у нас кліматичну техніку, замовляйте одночасно і її встановлення. Часто нашим фахівцям доводиться встановлювати кондиціонери у нових квартирах, де зовсім недавно робили ремонт. Якщо встановлений кондиціонер неправильно, то потрібно повторний монтаж.

Всі ці дії призводять до дефектів на стінах. Щоб уникнути таких непорозумінь, скористайтесь послугами нашої компанії, тим більше, що у нас монтаж кліматичної техніки коштує недорого. У нас можуть замовляти монтаж як приватні особи, так і організації, підприємства та компанії. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально. Ставши постійним клієнтом нашої компанії на довгі роки, ви ніколи не будете шкодувати про своє рішення.

Ми завжди дбаємо про своїх постійних клієнтів! Ваше здоров’я, самопочуття, а, отже, і працездатність безпосередньо залежать від того, наскільки Вам комфортно перебувати в приміщенні. І важливу роль в створенні таких умов є турбота про якість повітря, його чистоти, температури, вологості і т. д.