Електромонтажні роботи

Elektromontazh


Електромонтажні роботи

Електромонтаж – це комплекс виконання робіт по електриці, метою яких є у підсумку повна реалізація раніше задуманого плану або проекту в дійсність. А тепер про це, більш простою мовою. Приміром є потреба в будівництві заміського котеджу, який повинен бути електрифікований. Спочатку створюється проект, з усіма розрахунками та кресленнями. Далі бригада електриків-монтажників, знаючи що потрібно в підсумку, береться за свою справу.

Електромонтаж та електромонтажні роботи. Заготовлюється весь потрібний матеріал у вигляді дроту, розеток, вимикачів ламп, електричних коробок і т.д. Знаючи з нашого проекту де і що повинно знаходиться, можна приступати до безпосереднього виконання електромонтажних робіт. Вони представляють собою деяке поетапне виконання певних дій і операцій. В процесі цього робиться розноска і кріплення кабелю, щитків, монтуються коробки під електророзетки і вимикачі, встановлюються лампи і світильники, влаштовуються з’єднання проводів в коробках.

Знову ж, маючи на руках усі потрібні креслення і схеми, електромонтери приступають до монтада електрообладнання. Це всілякі електродвигуни, лампи освітлення, сигналізації, давачі, підйомні механізми які встановлюються на певних місцях, електропроводка прокладається від виконуваних електромеханізмів, до шаф керування і розподільчого щита, від якого відбувається живлення всієї цієї лінії.

Як мінімум за будь-яких електромонтажних роботах обов’язково слід керуватися основними правилами з таких книг як ПВЕ (Правила влаштування електроустановок), ПТЕ Правила технічної експлуатації), ПТБ (Правила техніки безпеки). Існує безліч прикладів, в яких через недотримання елементарних правил електробезпеки, виникали багато трагічних події з вини самих людей.

Найбільш поширеним прикладом може бути така ситуація: один чоловік вирішив заощадити і покликав недосвідченого електрика поміняти в своєму будинку стару електропроводку на нову. Цей електрик на швидку руку все зробив, а через незнання основних правил або їх нехтування, правильно не розрахував загальну навантаження, що возложится на проводку і поставив малий перетин дроту. В один прекрасний день господар увімкнув занадто багато електроприладів. На одній з скрутак виник сильний перегрів з подальшим загорянням ізоляції і подальшим коротким замиканням. Це в результаті призведе до загоряння всього будинку. В результаті збитки будуть більшими, ніж в тому випадку коли людина звернулася б до фахівців.

Але ж варто сказати, що існує безліч різних видів електромонтажу і електромонтажних робіт. Припустимо наприклад: електромонтаж житлових приміщень, електромонтаж установок та обладнання, електромонтаж цілих систем. Одним словом під словом електромонтаж слід розуміти збірка, встановлення, прокладка електрообладнання, його складових частин, матеріалів, систем, з метою подальшого використання та експлуатації.

Наша компанія надає повний спектр електромонтажних робіт.