Шумоізоляція

flex-1024x335


Шумоізоляція – необхідна умова комфорту

Шум є одним з основних факторів, що негативно впливають на стан здоров’я жителів сучасних міст. Навіть відносно невеликий, але постійний звуковий фон створює значне навантаження на нервову систему, приводячи до таких захворювань, як неврози, гіпертонія або навіть виразкова хвороба. З цієї причини захист від шуму та вібрації стає важливим завданням, яке необхідно вирішувати при проектуванні нових або модернізації старих будівель.

Наша компанія спеціалізується на вирішенні проблем звукоізоляції, віброізоляції і акустичного комфорту приміщень. Ми виконуємо підбір (інженерний консалтинг) та шеф-монтаж акустичних і шумоізоляційних матеріалів що використовуються в житлових, громадських та промислових будівлях. Ми працюємо з найрізноманітнішими об’єктами, основними з яких є:

  • Квартири. Може бути організована захист від шуму сусідів у вашій квартирі, ізоляція окремих кімнат або всіх приміщень від зовнішніх звуків.
  • Котеджі. Знижується рівень шуму від інженерних систем, реалізуються проекти «домашніх кінотеатрів».
  • Офісні приміщення. Виконується оснащення переговорних кімнат або загальний захист всього офісного простору.
  • Громадські будівлі чи об’єкти культурного призначення (концертні зали, клуби, кінотеатри). Розробляються і реалізуються проекти акустичного дизайну, захисту внутрішнього простору або зовнішньої території.
  • Виробничі приміщення. Організовується зниження звукового фону від працюючого промислового обладнання.
  • Спеціальні об’єкти (студії звукозапису, знімальні павільйони). Поліпшується акустичне середовище простору і проводиться функціональне зонування.

Застосовуючи фірмові сучасні звукоізоляційні матеріали і використовуючи десятирічний досвід фахівців нашої компанії, ви зможете отримати по-справжньому якісний результат!


Шумоізоляційні та звукоізоляційні матеріали

Шумоізоляція – це комплекс заходів по використанню в приміщенні акустичних матеріалів, що мають форму блоків, плит або матів. У деяких випадках використовується вата або сипучі суміші, що поміщаються всередину жорсткого каркасу.

Проводиться поділ всіх шумоізоляційних матеріалів на звукопоглинальні і звуковідбиваючі. Перші відрізняються своєю пористою структурою, що складається з великої кількості сполучених між собою порожнин. Другі володіють підвищеною пружністю, здатної гасити вібрацію і енергію удару. Найкращий результат досягається за допомогою комбінації двох типів матеріалів – чергування окремих шарів всередині загальної конструкції для звукоізоляції.

Слід врахувати, що використання спеціальних акустичних плит або блоків, навіть в їх поєднанні, саме по собі не гарантує найкращого результату. Більш того, неграмотно виконана звуко – і віброізоляція може призвести до зворотного ефекту – збільшення паразитних резонансів, отже, і шуму. Безумовно, є неефективними кустарні методи, наприклад, звукоізоляція стін або стелі за допомогою приклеювання пінопласту або тонких рулонних матеріалів. У зв’язку з цим важливо відзначити, що для організації справді якісною захисту від шуму участь фахівців є обов’язковим. Завдання професіоналів – створити проект шумо – і віброізоляції, що враховує особливості приміщення, і підібрати потрібні матеріали. Крім того, участь фахівців дозволить уникнути зайвих витрат, оскільки стає відома кількість елементів захисту.

В даний час ринок пропонує величезний вибір матеріалів, розроблених різними виробниками. Продукція може мати синтетичне або натуральне походження та, незалежно від цього, значно відрізнятися по своїй ефективності.

Звукоізоляційні матеріали, що використовуються в проектах компанії, які забезпечують захист від всіх типів шуму: повітряного, ударного і структурного. Кожен з цих видів пов’язаний з певними причинами. Джерелом повітряного шуму є розмова або музика, удари які виникають при ходьбі і переміщенні меблів, структурний шум – пов’язаний з роботою водопроводу або стуком по батареї. Важливо розуміти, що при сучасних технологіях абсолютна ізоляція все ж поки недосяжна, проте, грамотно сплановані заходи забезпечують досить значне зниження рівня шумів.


Що буває, якщо в квартирі немає шумоізоляції підлоги, стін і стелі?

Звукоізоляція квартир є способом створення комфортної обстановки в самому важливому для людини просторі – його власному будинку або квартирі. Всім відомо, наскільки буває неприємний шум від сусідів – особливо у вечірній час, коли ви провели день у напруженій роботі і просто мрієте відпочити. Варто відзначити важливий психологічний момент – доведено, що власний шум у людини не викликає подразнення, у той час як сторонні звуки сприймаються вельми негативно.

Звукоізоляція підлоги і стін – необхідна міра захисту в умовах сучасного міста. Відсутність тиші може стати основною причиною зниження працездатності та розвитку на тлі стресу цілого ряду серйозних захворювань.

У зв’язку з цим можна поставити собі риторичне питання: що краще – постійно терпіти проблему, втрачати здоров’я і псувати відносини з сусідами, або один раз звернутися до послуг фахівців і замовити шумоізоляцію стін, стелі та підлоги?


Звукоізоляція квартир від стін до підлоги, матеріали для звукоізоляції

Плануючи роботи по шумоізоляції підлоги, стін або стелі, фахівці нашої компанії враховують побажання клієнта. Може бути виконана обробка окремих площин або організований комплексний захист, що включає в себе оснащення вікон і дверей.

Залежно від особливостей приміщення і місця знаходження основного джерела шуму вибирається найбільш ефективна модель звукоізоляції і визначені відповідні їй матеріали.

Прикладом методу звукопоглинання може бути створення акустичного підвісної стелі і розміщення в міжстельовому просторі спеціального пористого шару. Шумоізоляцію підлоги організовують за допомогою додаткової стяжки на пружній основі з полімерних рулонів, скляній або мінеральної вати. Зверху виконується стяжка з бетону, гіпсу або цементно-піщаної суміші.

Звукоізоляція стін і стель – це монтаж спеціальних панелей. В якості зовнішніх матеріалів обробки застосовуються гіпсокартон або натяжні системи з тканини з мікроперфорацією.

Повна звукоізоляція квартир – це фактично створення однієї кімнати в інший. Конструкція складається з підвісної стелі, облицювання стін та «плаваючої підлоги». Така шумоізоляція суттєво зменшує вільний простір та є досить дорогою – тому застосовується нечасто.

При виборі методів важливе значення має тип будинку. У панельних будинках дуже часто потрібна повна обробка всіх поверхонь. У цегляних будинках можна обійтися без шумоізоляції стін – в тому випадку, якщо вони мають достатню товщину.

В монолітно-каркасних будинках легко поширюється ударний шум. Це робить вкрай важливим заходи по шумоізоляції підлоги у сусіда зверху. Ефективним методом може бути пристрій підвісної стелі і внутрішніх акустичних перегородок.

Наші фахівці мають великий практичний досвід і зможуть порекомендувати правильне рішення для кожного приміщення.